Ponuka

Vyberte si z našej širokej ponuky

Naša ponuka je rozmanitá, ponúkame vynikajúcu kávu Julius Menil Trieste – spojenie arabiky a robusty je vyvážene a káve dodáva sladkú chuť, jemne čokoládovú arómu so stredne tmavou penou. Okrem kávy ponúkame čaj Eilles Tee vynikajúcej kvality, rôznych druhov. Veľmi obľúbenými sa stali čaje z čerstvej mäty, či už zázvoru (pre niekoho ďumbieru). 8-) Ak niekto nie je fanúšikom kávy, ani čaju, môže si pochutnať na výbornej horúcej čokoláde alebo širokej ponuke nealko nápojov od Coca Coly.

A aby sme boli ešte zdravší, dajme si štavu z čerstvého ovocia(Fresh) -pomaranč, grep alebo mix.

Neutíchajúci smäd vám môže uhasiť výborne pivko Budweiser 10° alebo Pernštejn 11° (Vilém) priamo zo sudu. Ak by sa málilo v ponuke máme aj fľaškové pivá: Plzeň12°, a Budvar 10°, či tmavý Porter 19°Pernštejn nealko. Pre milovníkov vina ponúkame rozlievane víno Rizling rýnsky, červenú Frankovku modrú alebo veľmi obľúbené rúžové vínko Zweigeltrebe, to všetko z malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Ak má niekto predsa len radšej fľaškové vínko- 0,75L, tak v ponuke máme biele víno: Veltlínske zelene, príp. Savignon – neskorý zber a červené víno: Frankovka modrá Ak by niekomu bolo malo na vyber máme alkoholické nápoje od výmyslu sveta. Máš rád rum? Daj si Zacapu, Diplomatico, Havanu, či Captain Morgan.

Ak si radšej pochutnáš na dobrej whisky, u nás si jednu z nasledujúcich určite vyberieš Jameson, Tullamore dew, Jack Daniel´s, Johnnie Walker, Ballantine´s, Jim Beam, Chivas Regal 12r.

Snáď každému Slovákovi je jasné, že keď Borovička, tak Spišská. Ak má niekto chuť radšej na niečo ovocné, destilát od R. Jelinka zahreje na tele, aj na duši. Slivovica, Hruškovica alebo Malinovica bude chutiť určite. Tequila, Tatransky čaj, Jagermeister, Fernetíky.... To sú likériky pre mlsné jazyky.

No proste príď a vyberieš si!!!